Firemní i soukromé akce na míru

Pro Vaše akce zajistíme kompletní zábavu pro všechny účastníky. Zajistíme občerstvení od grilovaní až pro rauty. Připravíme paintballové turnaje pro začátečníky až pro sportovní hráče. Vytvoříme jízdy zručnosti na vozítkách Segway, nebo vás vyvezeme do oblak helikoptérou.

VYHLÍDKOVÝ LET HELIKOPTÉROU

Paintball City Helicopter

Novinka roku 2014. Čtyř místná helikoptéra Bell 206. Bell 206 vyrábí společnost Bell Helicopter Textron v kanadském Mirabelu v Quebecu. Od roku 1967 byla představena celá řada nových variant a modernizací s označením Jet Ranger I, II nebo III, tvar a design strojů se ale příliš nezměnil. Je oblíbený u televizních stanic pro zpravodajství, v armádě jako průzkumný vrtulník a ve verzi LongRanger také využívaný pro potřeby letecké záchranné služby.

Okořeňte si Vaši zábavu vyhlídkovými lety nad paintballovým hřištěm.

- lze využít i samostatně

- 4 místná posádka, plus pilot

- lze objednat jako DÁREK

JÍZDY NA SEGWAY

Segway X2

Vyzkoušejte jízdu na osobním transportétu budoucnosti. K dispozici máme dva stroje Segway X2. Teréní provedení těchto vozítek. Díky svému vysokému výkonu můžete vyzkoušet jízdu jak na zpevněných silnicích, tak v teréních podmínkáck louky či lesa.  Připravíme pro vás i jízdu zručnosti. Zapůjčíme stroje i na delší projížďky například "Rusava - sv. Hostýn", "Záhlinické rybníky - Kroměříž".

- k dispozici máme 2 stroje Segway X2

- lze využít i samostatně

- lze objednat jako DÁREK

- výborná zábava na narozeninovou párty, nebo firemní teambuilding

 

SCÉNÁŘOVÉ HRY

Chcete zažít pořádnou akční hru naživo? Tak přesně pro Vás jsou tady scénářové hry Battlefield Live! Vyber si scénář a jde se na to! Jedná se o speciální paintballové hry s jistým cílem  ve stylu akčních filmů, nebo počítačových her. 

- hrát můžeš s airsoftovými, nebo paintballovými zbraněmi

- vyber si scénář (Counter strike, Rescue pilots, Search and destroy)

- domluv kámoše

- objednej hru

- lze objednat jako dárek

     

MOBILNÍ STŘELNICE

Chcete si jen tak zastřílet na terče? Nebo hledáte výbornou zábavu na svou firemní akci v přírodě, nebo oslavu narozenin?

Paintballovou nebo airsoftovou střelnici můžete využít jak v našem areálu, tak Vám ji postavíme kde si jen budete přát. Bezpečně o síťování zabrání  jakémukoliv nebezpečí. Střílet mohou až dva střelci současně.

- osvětlení palpostů i cílů

- lze objednat jako dárek

- airsoftová střelnice obsahuje elektronický terč

- cenové balíčky na 3 hodiny včetně střeliva

 

AIRSOFTOVÉ NEBO PAINTBALLOVÉ HRY

Paintball i Airsoft je jednou z nejlepších forem teambuildingu. Brzy zjistíte, že samotný hráč nic nezmůže. Je důležité vytvořit dobře fungující tým a s pomocí společných sil vyhrát.

Co si sebou máme vzít? Stačí jen dobrá nálada a pevná obuv, od nás dostanete veškeré ochranné vybavení, zbraň i kuličky.

• Rádi vám připravíme pořádný raut.

• Zajistíme doprovodné aktivity (Segway, čtyřkolky, vyhlídkový let helikoptérou...)

Nevyhovuje Vám naše hřiště v Žopech? Rádi uspořádáme akci i ve vašich prostorech. V naší výbavě je také mobilní hřiště složené z nafukovacích překážek. Lze ho postavit téměř všude, kde je rovná, travnatá plocha o rozloze minimálně 25 x 35 m.

Po celé ploše hřiště jsou symetricky rozmístěny nafukovací překážky různých tvarů a velikostí, které slouží hráčům ke krytí proti soupeřově střelbě. Rozmístění překážek umožňující použití strategie a taktiky týmů a hráčů je pro každý turnaj jiné.

Kvůli bezpečnosti a komfortu diváků je hřiště ze všech stran ohraničeno vysokou sítí až do výšky 3 metrů, která umožňuje z bezprostřední vzdálenosti přímý kontakt s děním hry.

Dárkové poukazy

Udělejte svým blízkým radost dárkovým poukazem na paintball, airsoft, segway ... Vybírejte zde ...

SCÉNÁŘOVÉ HRY

Co jsou to scénářové hry?  - Jsou to řízené hry s určitým delším cílem. Například: scénář "Serch and destroy" - jde o to že dva tými hráčů (vás) mají za úkol během 3 kol najít černé skřínky s pozizemi a kody pro odpálení  jednotky M-COM.

OSLAVY NAROZENIN

Připravíme vám zábavu pro děti i dospělé na míru. Včetně doprovodných akcí jako je např. jízda na SEGWAY,  vyhlídkové lety vrtulníkem, fotní fotball, paintballové střelnice a další včetně občerstvení a rautů. Stačí nás kontaktovat a my vše ostatní zařídíme.

FIREMNÍ AKCE

Připravíme Vám firmení teambuilding přesně na míru včetně doprovodných akcí jako je např. jízda na SEGWAY,  vyhlídkové lety vrtulníkem, fotní fotball a další včetně občerstvení a rautů. Stačí nás kontaktovat a my vše ostatní zařídíme.
 IMG_6540 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_5230